REKLAMA

Kapitalne występy sanockich karateków! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. 1 czerwca w Hali Widowiskowo-Sportowej w Brzostku, odbył się Ogólnopolski Otwarty Turniej WKB. I jak zawsze, także w Dniu Dziecka, zawodnicy i zawodniczki Sanockiego Klubu Karate sprawiły trenerom i samym sobie piękny prezent.

W kategorii Pierwszy kontakt kumite debiutując Majka Serwa zajęła 1 miejsce do 40 kg.

W tej samej konkurencji Ola Szałajko zajęła 2 miejsce. W kumite Pierwszy kontakt do 30 kg debiutowała też Iza Barnuś, zajęła 3 miejsce

Brawo dziewczynki gratulujemy Pierwszy kontakt to kategorie dla zawodniczek początkujących – relacjonują instruktorzy Sanockiego Klubu Karate.

W kumite do 50 kg Marzena Olejarczyk rocznik 2009-2010 zajęła 1 miejsce.

W kumite do 60 kg Dominika Kogut rocznik 2009-2010 zajęła 1 miejsce.

W kumite do 60 kg rocznik 2007-2008 Jula Marcinik zajęła 1 miejsce a w kata zajęła 2 miejsce.

W kategorii kata rocznik 2011-12 Zuzia Trzyniecka zajęła 1 miejsce.

Wiki Wielobób rocznik 2011-12 zajęła 3 miejsce w kumite i 3 miejsce w kata.

W kategorii open chłopców rocznik 2006-08 bez kategorii wagowej Norbert Starejki zajął 1 miejsce. Walka finałowa z zawodnikiem o 17 kg cięższym niż Norbert była wygrana przez wazari i była przepiękną walką na bardzo wysokim poziomie.

Jula i Norbert przygotowywali się do Mistrzostw Polski Juniorów, ale Norberta zmogła bardzo mocna infekcja, była antybiotykoterapia i uznaliśmy, że wyjazd na dwu dniowe mistrzostwa będzie zbyt dużym obciążeniem – dodają szkoleniowcy.

W dogrywce o wejście do trójki w konkurencji kata odpadła Emilka Stawiarska, zajmując ostatecznie miejsce 4.

W zawodach udział wzięło 137 zawodników z 14 klubów.

I jak zwykle: gratulujemy naszym dzieciom. Jesteście Kochani wspaniali, jesteście nasza wielką dumą i dumą swoich Rodziców. Gratulujemy. Dziękujemy Rodzicom za pomoc i opiekę nad dziećmi, dziękujemy Jarek Swat, Franek Lach, Konrad Szychowski i Janek Ślazyk za pomoc w przygotowaniach. Dziękujemy Pani Bolesławie Witkowskiej z firmy Ubezpieczenia Witkowska, która konsekwentnie zabezpiecza nasze wyjazdy. To był ostatni start w tym roku szkolnym. Zasłużyliśmy wszyscy na wakacyjny wypoczynek. Więc z niecierpliwością wyczekujemy wakacji – podsumowują trenerzy Sanockiego Klubu Karate.

źródło: materiały nadesłane


03-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)