REKLAMA

KAROLINA PIKUŁA: Działamy dalej. Konfederacja jest partią przyszłości (VIDEO)

KAROLINA PIKUŁA: Działamy dalej. Konfederacja jest partią przyszłości (VIDEO)

RZESZÓW / PODKARPACIE. W środę 18 października, w Rzeszowie pod Urzędem Marszałkowskim, odbyła się konferencja prasowa przedstawicieli Konfederacji Korony Polskiej. Konferencję zwołali współpracownicy posła Grzegorza Brauna, prezesa partii Konfederacji Korony Polskiej (wchodzącej w skład Konfederacji- Wolność i Niepodległość), po to by podziękować za głosy, i wsparcie podczas kampanii wyborczej. 

1697706474932

Porażka czy sukces? 

Chociaż Konfederacja nie osiągnęła planowanego dwucyfrowego wyniku procentowego w niedzielnych wyborach parlamentarnych 2023. To zdaniem działaczy z Podkarpacia można mówić o sukcesie.

Z jedenastu powiększyliśmy nasz skład aż na 18. To jest niebywały sukces ale  niesatysfakcjonujący. My idziemy po więcej. Nie poddajemy się robimy dalej swoje. A przede wszystkim przygotowujemy się już od dzisiaj do odbicia Polski poprzez uzyskanie jak najlepszych wyników w samorządach. Bo gra o Polskę cały czas trwa. Konfederacja tak jak obiecała (a obietnic wiele nie miała, bo nie chcemy obiecywać, i rozpieszczać polaków) chcielibyśmy przede wszystkim  uprościć tak sposób życia bezpieczeństwo, poczucie bezpieczeństwa wielowymiarowe, by Polakom po prostu  w tym kraju chciało się żyć. – mówiła Karolina Pikuła

Plany na przyszłość

Nie bez powodu właśnie jesteśmy dziś pod  sejmikiem wojewódzkim. Konfederacja zapowiada bardzo śmiałą, bardzo zdecydowaną, bardzo związaną z tym co podkarpackie, walkę o samorząd. Raz jeszcze  zapraszamy wszystkich do włączenia się w tą batalię. Czekają na nas gminy powiaty, a także to miejsce, żeby jakiś reprezentant, a najlepiej kilku reprezentantów Konfederacji w sejmiku się znalazła, na ratusz także przyjdzie pora.- wyjaśnia Karolina Pikuła wiceprezes Konfederacji Korony Polskiej Grzegorza Brauna

300% wzrostu poparcia?

– Bardzo się cieszę z wyniku pana posła Grzegorza Brauna który uzyskał w tych wyborach 26 tysięcy  głosów. Ogromna rzesza obywateli Podkarpacia mu zaufała. Cała lista osiągnęła prawie 64 tysiące. Jest to bardzo dobry wynik. Dziś prawie 10% obywateli Podkarpacia nam zaufało. Jesteśmy perspektywiczni. Jesteśmy rozwojowi. Prawda zwycięża. Pan poseł przez 4 lata walczył o ludzi, walczył o prawdę, szedł pod prąd(…). Korona odniosła wielki sukces w Polsce. Bo o to Konfederacja Korony Polskiej powiększyła swój stan posiadania w ilości niemalże 300%. Mieliśmy jednego posła, mamy czterech wspaniałych posłów. Ludzi o wielkiej charyzmie, wielkiej moralności, wiedzy, odważnychpodkreślała Teresa Pracownik dyrektor biura posła Grzegorza Brauna.

Dlaczego nie udało się Konfederacji „wywrócić stolika”?- odpowiada Karolina Pikuła w dalszej częśći materału video.

źródło: materiały własne 

19-10-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)