REKLAMA

Kolizja z samochodem wojskowym. W środku granat moździerzowy (VIDEO, ZDJĘCIA)

HUMNISKA / PODKARPACIE. W dniu dzisiejszym (6 bm) około godziny 09:35 w miejscowości Humniska na drodze wojewódzkiej nr 887, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem czterech pojazdów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 24- letni kierujący samochodem dostawczym Renault Master zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zdarzenia z prawidłowo jadącym samochodem wojskowym Iveco przewożącym niewybuch pochodzący z II Wojny światowej.

W skutek uderzenia uszkodzeniu uległa część ładunkowa pojazdu marki Renault Master, gdzie elementy profili metalowych spadając uszkodziły dwa inne pojazdy jadące za nim. W skutek zdarzenia nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Obecnie na miejscu droga jest całkowicie zablokowana, będzie wdrażany ruch wahadłowy – informuje  st. asp. Magdalena Kaszowska. 

W pojeździe wojskowym przewożone były granat moździerzowy oraz skorupa pocisku artyleryjskiego pochodzące z okresu II wojny światowej. 

Utrudnienia mogą potrwać do godziny 14.00.

źródło: KPP Brzozów


06-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)