REKLAMA

KONFEDERACJA. Michał Połuboczek już oficjalnie posłem z Podkarpacia (ZDJĘCIA)

POLSKA/ SEJM. W środę, 26 czerwca podczas pierwszego dnia 14 posiedzenia Sejmu X kadencji doszło do ślubowania rzeszowskiego posła Konfederacji – Michała Połuboczka. Już dwa tygodnie temu było pewne, że lider partii Sławomira Mentzena mandat sejmowy przyjmie, jednak dopiero teraz może w pełni wykonywać swoje obowiązki poselskie.

MAF_1575

Polityk zapowiada realizację swoich powyborczych obietnic:

Objęcie mandatu poselskiego daję mi możliwość uskutecznienia ważnych dla Podkarpacia spraw. Wszyscy pamiętają jak dużo mówiłem o potrzebie powstania szpitala psychiatrycznego dla dzieci w Rzeszowie, wyjaśnieniu nieprawidłowości w Podkarpackim Urzędzie Marszałkowskim wraz z rozliczeniem winnych, a także o wybudowaniu toru wyścigowego, na jaki z całą pewnością zasługuje kochająca sport społeczność Rzeszowasłyszymy z ust posła Michała Połuboczka

Michał Połuboczek zapowiada wzmożoną aktywność poselską na Podkarpaciu, a w tym celu planuje stworzyć biuro poselskie w stolicy województwa, a także jego filie w kilku miastach powiatowych. Świeżo upieczony parlamentarzysta Nowej Nadziei jasno deklaruje, że w sprawach ważnych dla Podkarpacia będzie współpracował z każdym, dla kogo region jest ważny i posiada wartościowe pomysły do wcielenia.

Połuboczek podkreśla tym, że chce działać wsłuchując się w głosy mieszkańców:

podstawową zasadą dialogu jest słuchanie i taki właśnie dialog chcę prowadzić z mieszkańcami – podkreślił zaraz po ślubowaniu poseł Michał Połuboczek.

MAF_1595

źródło: materiały nadesłane

zdjecia: materiały nadesłane

26-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)