REKLAMA

Korek na kilka kilometrów. Tłumy w Bieszczadach (FOTO)

SANOK / LESKO / PODKARPACIE. Wielu turystów oraz mieszkańców regionu zdecydowało się w miniony weekend odwiedzić Bieszczady. Jedni spędzili tu trzy dni, inni wybrali się tylko na niedzielne popołudnie. Efekt był taki, że wczoraj około godziny 17:00, przed Leskiem utworzył się kilkukilometrowy korek. Zdjęcia przesłała nam Czytelniczka.

Słoneczna pogoda i dosyć wysoka temperatura sprawiły, że w miniony weekend wielu turystów i mieszkańców regionu zdecydowało się na wyprawę w Bieszczady. Miłośnicy tego zakątka Podkarpacia odwiedzali zaporę w Solinie, tłoczno było na najpopularniejszych górskich szlakach.

W niedzielne popołudnie, mniej więcej od godziny 16:00 na drogach zaczęły się tworzyć korki. O 17:30, aby dojechać do mostu w Huzelach trzeba było liczyć się ze sporymi utrudnieniami. Korek miał kilka kilometrów.

Korek jest gigantyczny. Dojechanie do mostu zajmie nam zapewne kilkadziesiąt minut – relacjonowała wczoraj nasza Czytelniczka.

Zapewne spory wpływ na utworzenie się korka miał i w przyszłości mieć będzie remont mostu w Huzelach. Obowiązuje tam ruch wahadłowy sterowany przez sygnalizację świetlną.

foto: nadesłane

18-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)