REKLAMA

KROSNO: Zdarzenie drogowe z udziałem czterech samochodów (FOTO)

KROSNO / PODKARPACIE. Niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami było prawdopodobną przyczyną zderzenia się czterech samochodów na ul. Krakowskiej w Krośnie. Troje poszkodowanych trafiło do szpitala.

Wczoraj przed godz. 16, na ul. Krakowskiej w Krośnie doszło do zdarzenia drogowego z udziałem czterech samochodów. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 21-letni kierujący fordem najechał na tył mazdy, która została zepchnięta na poprzedzającego opla. Ponadto, uszkodzeniu uległ jeszcze inny opel, którego kierujący zatrzymał się przed przejściem dla pieszych.

W zdarzeniu ucierpiał kierujący mazdą oraz jego pasażerka, a także podróżujący oplem 5-latek. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. Obrażenia, jakich doznali nie zagrażają ich życiu. Uczestnicy byli trzeźwi.

Na miejscu pracowali funkcjonariusze wydziału ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki. Na czas prowadzonych działań, ruch na tym odcinku drogi był utrudniony. Trwa szczegółowe wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

KMP Krosno

12-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)