REKLAMA

Krzewy konopi indyjskich wśród kwiatów i warzyw! Policjanci zatrzymali 35-latka

TRZEBOWNISKO. Do trzech lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, podejrzanemu o uprawę konopi indyjskich. Podczas przeszukania, w miejscu jego zamieszkania, w przydomowym ogródku, policjanci zabezpieczyli 6 krzewów konopi. 35-latek przyznał się do prowadzenia nielegalnej uprawy konopi. Mężczyzna usłyszał już zarzut. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

443-294027

Informację o mężczyźnie posiadającym narkotyki uzyskali policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy. Pojechali pod ustalony adres, gdzie ich przypuszczenia potwierdziły się.

Podczas przeszukania posesji, funkcjonariusze znaleźli nielegalną uprawę konopi innych niż włókniste. Trzy krzaki zasadzone był w klombie pośród kwiatów, kolejne 3 za tunelem z warzywami. W związku z tym 35-latek został zatrzymany i przewieziony do komisariatu w Trzebownisku. Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca i zabezpieczyli niezbędne ślady.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego, policjanci z komisariatu w Trzebownisku przedstawili mu zarzut prowadzenia uprawy konopi innych niż włókniste.

Akta postępowania przesłali do Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie. O wymiarze kary za popełnione przestępstwo zadecyduje sąd.

źródło: KMP Rzeszów

zjęcia: KMP Rzeszów / pixabay.com

13-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)