REKLAMA

KRZYSZTOF JAROSZ: Naszym celem jest budowa prawdziwej Aglomeracji Rzeszowskiej (VIDEO)

KRZYSZTOF JAROSZ: Naszym celem jest budowa prawdziwej Aglomeracji Rzeszowskiej (VIDEO)

Rzeszów24.pl / PODKARPACIE. Wraz z objęciem funkcji starosty rzeszowskiego przez dr Krzysztofa Jarosza, w powiecie rzeszowskim rozpoczął się nowy etap rozwoju. Powiat rzeszowski od lat realizuje politykę poprawy jakości życia mieszkańców w każdym aspekcie.

Jak podkreśla w wywiadzie Krzysztof Jarosz: – Przed powiatem trzeba postawić nowe ambitne zadania, i jednym z takich wyzwań jest dążenie do realizacji projektu Aglomeracji Rzeszowskiej,  jako zintegrowanego obszaru funkcjonalnego. Co to oznacza w praktyce? Odpowiedź oczywiście w materiale.

W rozmowie poruszamy również takie kwestie jak oczekiwania mieszkańców względem władz lokalnych związane z poziomem ogólnie pojętego bezpieczeństwa. Powiat Rzeszowski skupiając się na obecne na kwestii aglomeracji rzeszowskiej, jednocześnie ma w planach kolejne potrzebne inwestycje szczególnie w obszarze Parku Naukowo-Technologicznego Dworzysko.

Interesujące jest również podejście starosty do zarządzania i podnoszenia jakości usług, które na co dzień wykonuje powiat w sferze administracji. Czy możemy spodziewać się rewolucji?

Grafika poglądowa

07-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)