REKLAMA

LESKO. Starosta Stelmach z wotum zaufania i absolutorium! (VIDEO)

LESKO. Starosta Stelmach z wotum zaufania i absolutorium! (VIDEO)

POWIAT LESKI / PODKARPACIE. Zarząd powiatu leskiego otrzymał wotum zaufania oraz absolutorium za wykonanie budżetu w 2023 roku. Zarówno w jednym jak i drugim przypadku, oddano 11 głosów za, przy 3 wstrzymujących się. Jak wspominano podczas sesji, de facto jest to głosowanie nad skutecznością pracy poprzedniego zarządu, ale ze względu na ciągłość władzy, uchwały należało podjąć. Podkreślano również, że jest to dobry prognostyk na dobrą współpracę obecnego zarządu i obecnej rady powiatu. Publikujemy wypowiedź na gorąco starosty Wojciecha Stelmacha.

W głosowanie nad wotum zaufania dla starosty Wojciecha Stelmacha i zarządu powiatu leskiego, 11 radnych było za, a 3 wstrzymało się od głosu. Nikt nie był przeciwny. Jeden radny był nieobecny. Uchwała została przyjęta.

Takim samym wynikiem zakończyło się głosowanie rady nad projektem uchwały dotyczącym udzielenia zarządowi absolutorium za wykonanie budżetu w 2023 roku. 11 głosów za, 3 wstrzymujące. Tutaj również uchwała została przyjęta przez radę i weszła w życie.

WKRÓTCE na naszym portalu PEŁNA RELACJA VIDEO z najważniejszej w roku samorządowym sesji. Przedstawimy opinie wielu radnych, którzy dzielili się z nami swoimi spostrzeżeniami tuż po głosowaniach.


grafika poglądowa

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Sprawozdanie starosty. Trudne rozmowy na temat szpitala (VIDEO)


Wojciech Stelmach
, starosta leski

Sesja Absolutoryjna Rady Powiatu Leskiego (NA ŻYWO)

20-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)