REKLAMA

Liderzy KONFEDERACJI w Sanoku. Sala pęka w szwach (VIDEO, ZDJĘCIA)

Liderzy KONFEDERACJI w Sanoku. Sala pęka w szwach (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. W sali domu weselnego „Niebo w gębie” w Sanoku trwa spotkanie liderów KONFEDERACJI z mieszkańcami miasta. Obecny jest między innymi poseł Grzegorz Braun oraz poseł Janusz Korwin-Mikke. Sala pęka w szwach. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz materiału VIDEO.

TRANSMISJA DOSTĘPNA na stronie tvPolska.pl

O godzinie 17:00 w sali domu weselnego ”Niebo w gębie” w Sanoku przy ul. Wojska Polskiego 30 rozpoczęło się spotkanie z posłami Grzegorzem Braunem i Januszem Korwinem-Mikke, członkami Konfederacji. Podczas spotkania będzie mowa między innymi o wodorze i wizji Konfederacji dla Ziemi Sanockiej.

TRANSMISJA DOSTĘPNA na stronie tvPolska.pl

Grzegorz Braun już wczoraj  brał m.in. udział w wielkiej manifestacji w Rzeszowie, która odbyła się w celu wyrażenia sprzeciwu Polaków wobec segregacji sanitarnej i przymusowi szczepień.

Na rzeszowskim Rynku zjawiło się kilka tysięcy osób. Prowadzone transmisje na żywo, za pomocą popularnych serwisów były blokowane. Zapraszamy do odwiedzania serwisu naszego partnera tvPolska.pl , tam znajdziecie Państwo materiały, które obecnie w wielu serwisach są cenzurowane. Prowadzona przez naszą redakcje transmisja na fanpage Rzeszów24.pl na Facebook została po kilkunastu minutach zablokowana!

Wielka manifestacja w Rzeszowie! Protest, którego BAŁ SIĘ Facebook i YouTube – OBEJRZYJ na tvPolska.pl 


16-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)