REKLAMA

Medale Sanockiego Klubu Karate. Efektowna walka Norberta Starejki (VIDEO, ZDJĘCIA)

Medale Sanockiego Klubu Karate. Efektowna walka Norberta Starejki (VIDEO, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Trzy medale Mistrzostw Makroregionu Południowego przywieźli z Bukowna młodzi zawodnicy Sanockiego Klubu Karate. Brązowe krążki na swoich szyjach zawiesili: Dominika Kogut oraz Maciej Hott. Srebrny medal sięgnął Norbert Starejki. Podopieczny shihana Henryka Orzechowskiego stoczył efektowną walkę. Trwała zaledwie 10 sekund, podczas których sanoczaninowi dwukrotnie przyznano wazari, co oznaczało automatyczny ippon i zakończenie pojedynku. Zobaczcie to w przesłanym do nas video.

Relacja z zawodów:

Losy tego wyjazdu, ważyły się do ostatniej chwili, ze względu na sytuacje epidemiczną. Generalnie przeważył fakt, że nie mogliśmy zawieść naszych dzieci, które ostatnie miesiące intensywnie przygotowywały się do zawodów. Mistrzostwa Makroregionu Południowego w Bukownie. Sanocki Klub Karate reprezentowali: Iza Malik, Amelka Jadczyszyn, Jula Marcinik, Dominika Kogut, Norbert Starejki, Maciek Hott i Franek Lach. Z 6 naszych dzieciaków, trójka stanęła na podium. Dominika brąz, shihan mówi, że przeszłaś samą siebie. Maciek brąz, ogromny potencjał, po długiej rehabilitacji bardzo dobry wynik. Norbert – srebro, pierwsza walka, najkrótszą walką turnieju 10 sekund i dwa wazari, brawo. Amelka, brakło znowu tak niewiele 0.3, tym bardziej, że byłaś najmłodsza w grupie. Iza, Jula – te potknięcia, przy układach, to nic, taki pech, kolejny start, to na pewno już będzie podium. Franek przegrać z takim fighterem, zwycięzcą kategorii na dodatek dopiero w dogrywce. Wielkie gratulacje dla Was wszystkich, jak zawsze wspaniale reprezentowaliście barwy swojego klubu. Startowało łącznie ponad 250 zawodników i ta ilość w dobie pandemii zaskoczyła chyba też wszystkich, także organizatorów. Ten wyjazd zaczął się o 4 rano, a zakończył powrotem do domu o 2 nad ranem dnia następnego. Dziękujemy Rodzicom za wyrozumiałość i przede wszystkim dziękujemy naszym instruktorom: Grzegorz Bujas i Robert Birek, którzy poświęcili swój wolny czas na dowiezienie, sekundowanie i sprawowanie opieki nad dziećmi – czytamy w wiadomości Sanockiego Klubu Karate przesłanej do naszej redakcji.

źródło: Red., materiały nadesłane


17-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)