REKLAMA

Mężczyzna poszukiwany dwoma listami gończymi trafił do zakładu karnego

JAROSŁAW / PODKARPACIE. Policjanci z Jarosławia zatrzymali 50-latka poszukiwanego dwoma listami gończymi. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania od 2016 roku. Wpadł w ręce policjantów na jednej z jarosławskich ulic. 50-latek trafił już do zakładu karnego.

pol_1

W poniedziałek około godz. 22, funkcjonariusze wydziału patrolowo-interwencyjnego jarosławskiej komendy zostali wezwani na jedną z ulic Jarosławia, gdzie według zgłoszenia na poboczu miał leżeć nie reagujący na nic mężczyzna. Gdy policjanci przyjechali na miejsce interwencji zauważyli, jak leżący na widok oznakowanego radiowozu nagle wstaje i zaczyna uciekać. Mundurowi po krótkim pościgu zatrzymali mężczyznę i sprawdzili go w policyjnym systemie. – informuje KPP Jarosław

Jak się okazało, 50-letni mieszkaniec gminy Jarosław, od grudnia 2016 roku był poszukiwany dwoma listami gończymi m.in. za popełnione przestępstwa gospodarcze. Był poszukiwany również w celu ustalenia miejsca pobytu wydanego przez Prokuraturę Krajową.

50-latek został przewieziony do zakładu karnego, w celu odbycia zasądzonej kary.  

Źródło: KPP Jarosław

Autor: Amelia Krupik

03-09-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)