REKLAMA

Mieczysław Golba wybrany ponownie prezesem Podkarpackiego ZPN!

Dotychczasowy Prezes Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej, Mieczysław Golba, po raz trzeci został wybrany na to stanowisko. Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów wybrało również nowy Zarząd oraz Komisję Rewizyjną na lata 2024–2028.

Mieczysław Golba ma 58 lat, w piłce nożnej działa od blisko 30 lat. Przedsiębiorca, działacz sportowy i polityk. Był prezesem Ludowego Klubu Sportowego z Wiązownicy, a później działaczem Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Jarosławiu. W Podkarpackim Związku Piłki Nożnej jest od momentu jego powstania, czyli od 2000 roku. Wcześniej pełnił funkcję wiceprezesa, a od 2016 roku jest prezesem Podkarpackiego ZPN. W 2018 roku wszedł do zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej, a w 2021 roku został wybrany na wiceprezesa PZPN ds. zagranicznych.

Wraz z wyborem Prezesa i Zarządu Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej rozpoczęła się jego VII kadencja. Oprócz M. Golby do Zarządu zostało wybranych 20 innych członków. Nowym członkiem został Łukasz Krawczyk.

Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze Delegatów Podkarpackiego ZPN odbyło się Hotelu Prezydenckim. Wzięło w nim udział 158 delegatów.

Oprócz wyborów do Zarządu podczas Walnego Zebrania ustępujący Zarząd przedstawił sprawozdanie z czteroletniej działalności, wręczono też kilkudziesięciu osobom odznaczenia PZPN oraz Podkarpackiego ZPN.

źródło: Podkarpacki ZPN

24-03-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)