REKLAMA

Mieszkańcy nie chcą wiatraków! Manifestacja przed urzędem (VIDEO, ZDJĘCIA)

Mieszkańcy nie chcą wiatraków! Manifestacja przed urzędem (VIDEO, ZDJĘCIA)

POWIAT BRZOZOWSKI. Mieszkańcy czterech miejscowości z terenu powiatu brzozowskiego nie poddają się w walce przeciwko budowie w ich miejscowościach potężnych wiatraków. Dzisiaj, na Rynku w Brzozowie oraz przed Urzędem Gminy w Nozdrzcu zorganizowana zostanie manifestacja. – Nie odpuścimy, będziemy walczyć do końca! – zapowiadają zdeterminowani mieszkańcy Baryczy, Wesołej, Hłudna i Nozdrzca.


protestujący mieszkańcy podczas sesji sejmiku pod koniec sierpnia 2023

Stowarzyszenie Dolina Baryczki zaprasza wszystkich popierających działania stowarzyszenia do MANIFESTACJI w dniu 15.09.2023 tj. piątek o godzinie 11:30 w Brzozowie, w rynku, okolicy ratusza.

Jak czytamy w komunikacie, po manifestacji w Brzozowie około 13:00 organizatorzy planują udać się pod Urząd Gminy w Nozdrzcu. – Chcemy uświadomić władze lokalne – wójta i cały urząd, że nie chcemy żyć w elektrowni wiatrowej – czytamy na stronie stowarzyszenia.

Mieszkańcy Baryczy, Wesołęj, Hłudna i Nozdrzca protestowali również podczas niedawnej sesji Sejmiku Województwa Podkarpackiego. Poniżej nasz materiał video. Wypowiedzi radnych wojewódzkich w nagłówku artykułu.

Protest mieszkańców podczas sesji sejmiku! DARIUSZ SOBIERAJ: Chcemy ten problem rozwiązać (VIDEO, ZDJĘCIA)

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

źródło: Red., Dolina Baryczki – Fb

15-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)