REKLAMA

MIKLICZ: Życie w SANOKU jest bardzo drogie. Trzeba to zmienić! WYWIAD

MIKLICZ: Życie w SANOKU jest bardzo drogie. Trzeba to zmienić! WYWIAD

SANOK / PODKARPACIE. Za nami 5 lat kadencji miejskiego samorządu w Sanoku. Przychodzi zatem czas podsumowań. Dziś przed kamerą eSanok.pl Sławomir Miklicz, radny Rady Miasta Sanoka oraz były wicemarszałek województwa podkarpackiego i przewodniczący sejmiku. Odpowiada na pytanie między innymi o to, co udało się zrobić dla Sanoka jako radnemu przez mijającą kadencję, ale także o współpracę z władzami miasta, analizę zadłużenia magistratu, ocenę projektu mostowego i wodorowego, wreszcie o to, czy wystartuje w wyborach na burmistrza Sanoka, które zaplanowano na kwiecień 2024 roku. Zapraszamy do obejrzenia WYWIADU VIDEO prowadzonego przez Tomasza Sokołowskiego.

Tym samym kontynuujemy cykl wywiadów z włodarzami oraz radnymi poszczególnych gmin i powiatów z naszego terenu. Wybory samorządowe już za kilka miesięcy, dlatego jest to najlepszy czas na podsumowanie działań konkretnych jednostek w mijającej ponad 5-letniej kadencji. Niebawem nasze kolejne publikacje i nasi kolejni goście.


grafika poglądowa

* Data nagrania wywiadu: 8.12.2023

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOK. 5 lat kadencji. PYTANIA O: MOST, ZADŁUŻENIE, SPORY (VIDEO)


grafika poglądowa

11-12-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)