REKLAMA

Mistrz w twojej szkole. Wyjątkowe spotkanie z Norbertem Huberem! (VIDEO)

Mistrz w twojej szkole. Wyjątkowe spotkanie z Norbertem Huberem! (VIDEO)

GMINA BRZOZÓW / PODKARPACIE. W Szkole Podstawowej Nr 2 w Humniskach i Szkole Podstawowej Nr 2 w Przysietnicy odbyły się wyjątkowe spotkania z inicjatywy Burmistrza Brzozowa Szymona Stapińskiego, uczniów i nauczycieli z Norbertem Huberem – Mistrzem Europy w piłce siatkowej oraz Kacprem “Kacpa” Lachowiczem – trenerem koszykówki w ramach projektu pt: Mistrz w twojej szkole, realizowanego przez Fundację Marcina Możdżonka ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Podczas spotkania, w którym wzięli udział też Burmistrz Brzozowa Szymon Stapiński, sekretarz Gminy Brzozów Waldemar Och oraz mama Norberta Urszula Dąbrowska-Huber zaproszeni goście opowiadali o swojej drodze do sukcesu i odpowiadali na liczne pytania dzieci. Trener motywował i dawał uczniom wskazówki jak być dobrym sportowcem i człowiekiem. Pokazał również szereg trudnych ćwiczeń, które uczniowie sami mogli wykonać, jednocześnie prezentując swoje umiejętności sportowe.

– Cieszę się, że Norbert znalazł czas i przyjechał na zaproszenie Burmistrza Brzozowa Szymona Stapińskiego do szkół w naszej gminie by spotkać się z uczniami i podzielić się z nimi wrażeniami z zakończonego – bardzo udanego sezonu reprezentacyjnego. Syn bardzo chętnie odpowiada na tego typu inicjatywy, ponieważ chce dzielić się z dziećmi i młodzieżą swoją pasją i promować kulturę fizyczną w szkołach, ale przede wszystkim przekazać młodym ludziom, że każdy może osiągnąć sukces niezależnie od tego skąd pochodzi. Jest mi niezmiernie miło, że mogłam przyczynić się do zorganizowania spotkań w Humniskach w szkole, do której Norbi uczęszczał oraz w Przysietnicy skąd pochodzę – podkreśla Urszula Dąbrowska-Huber, mama Norberta.

Dla dzieci było to emocjonujące spotkanie, dostarczające z pewnością dużo pozytywnej energii do działania. Sportowcy porwali serca wszystkich uczniów, a także nauczycieli. Nie obyło się bez autografów i wspólnych zdjęć.

Grafika poglądowa.

UG Brzozów / red.
fot. Magdalena Mróź Photography


20-10-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)