REKLAMA

Młodzi piłkarze z SP 9 walczą dziś o finał na Stadionie Narodowym! (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. We wtorek (16.05) na stadionie Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej w Stalowej Woli, rozegrany zostanie Finał Wojewódzki XXIII edycji turnieju piłkarskiego „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Powiat sanocki w kategorii do lat 10, będzie reprezentowała drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Sanoku, która w świetnym stylu wygrała etap powiatowy w Besku.

Na szczeblu powiatowym reprezentacja SP9 była bezkonkurencyjna, pewnie wygrywając oba mecze z drużynami szkół podstawowych z Zarszyna i Beska. Teraz przed młodymi piłkarzami dużo trudniejsze zadanie. W Stalowej Woli rywalizować będzie 23 drużyny, które zwyciężyły rozgrywki powiatowe. Dużo większa będzie też stawka turnieju, bo zwycięska drużyna weźmie udział w wielkim finale, który odbędzie się 16 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniu meczu towarzyskiego Polska – Niemcy.

Trzymajmy kciuki za młodych sanoczan, aby podczas finału wojewódzkiego zaprezentowali pełnie swoich umiejętności i spełniali swoje marzenia.

Skład reprezentacji SP9 Sanok U10 (rocznik 2013-2014): Gagatko Mateusz, Sieradzki Łukasz, Grudzień Filip, Tarapacki Piotr, Kulon Gabriel, Czopor Maksymilian, Stojowski Karol, Dorotniak Tymon, Rzepka Szymon, Wasłowicz Wojciech. Opiekunem drużyny jest Marcin Cybuch.

źródło: materiały nadesłane

16-05-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)