REKLAMA

REGION. Nietrzeźwy przyjechał samochodem pod komisariat! Chciał złożyć zawiadomienie

GŁOGÓW MAŁOPOLSKI. Do Komisariatu Policji w Głogowie Małopolskim zgłosił się 42-latek, który chciał złożyć zawiadomienie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że był nietrzeźwy. Do komisariatu przyjechał swoim samochodem i zaparkował go przed budynkiem. Policjanci ustalili, że mężczyzna miał w organizmie 0,6 promila alkoholu.

443-291844

Wczoraj przed godziną 10, do Komisariatu Policji w Głogowie Małopolskim zgłosił się mężczyzna, który chciał złożyć zawiadomienie. Funkcjonariusz, z którym rozmawiał, wyczuł od niego alkohol. W związku z podejrzeniem, że może być nietrzeźwy poprosił go, aby poczekał w poczekalni.

W tym samym czasie, do policjanta podeszła kobieta, która oświadczyła, że widziała jak mężczyzna przyjechał do komisariatu samochodem. Była pewna, że jechał sam, a pojazd zaparkował na parkingu, przed budynkiem.

W trakcie, kiedy kobieta rozmawiała z policjantem, mężczyzna wyszedł z komisariatu i szedł w stronę parkingu. Funkcjonariusz przypuszczając, że będzie chciał odjechać, poszedł za nim.

Początkowo 42-latek twierdził, że to nie on kierował hyundaiem, a do komisariatu, przywiózł go znajomy. Mężczyzna nie potrafił jednak podać jego danych ani numeru kontaktowego. Po chwili przyznał się, że sam kierował swoim samochodem.

Funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości 42-latka i ustalili, że miał ponad 0,6 promila alkoholu w swoim organizmie. Po wykonaniu wstępnych czynności mężczyzna został przekazany pod opiekę osoby najbliższej.

O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

źródło: KMP Rzeszów

foto: KMP Rzeszów

24-05-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)