REKLAMA

Niezwykłe wydarzenia muzyczne. Festiwal Kultury Alternatywnej i EtnoFestiwal!

SANOK / PODKARPACIE. Już w najbliższy weekend na terenie sanockiego Skansenu odbędą się niezwykle ciekawe wydarzenia muzyczne, a to za sprawą Stowarzyszenia PRO ARTIS, które jest organizatorem Podkarpackiego Festiwalu Kultury Alternatywnej i EtnoFestiwalu w Sanoku, w dniach 16 i 17 września.

– Zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w tych interesujących wydarzeniach. Już w sobotę 16 września, startujemy o godzinie 13:00. Przygotowaliśmy dla Państwa ciekawe atrakcje: bezpłatne dmuchane atrakcje i warsztaty kreatywne dla dzieci i młodzieży, gry i zabawy, Zakręcone Animacje, spotkania z rękodzielnikami i artystami, poczęstunek przygotowany przez KGW, balony, wata cukrowa, popcorn i grill – a to wszystko zwieńczone wspaniałymi koncertami – o godz. 16:15 Mobilna Szkoła Tańca i Animacji Pawła Kuligi, a o godz. 17:00 koncert zespołu HURT! Równie ciekawie zapowiada się niedziela 17 września, ze wszystkimi atrakcjami dla całych rodzin startujemy o godzinie 14:00. Niedzielne popołudnie zakończą koncert zespołów KIWANO, WADADA i TOŁHAJE! zapraszają Emilia i Łukasz Kot, Stowarzyszenie PRO ARTIS.

materiały nadesłane

11-09-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)