REKLAMA

Nowe fakty w sprawie zaginionego sanoczanina!

Zaginiony Mariusz Klimkowski wyszedł w czwartek 7.10.2021 między 12:30 a 15:00 z domu na przejażdżkę rowerową. Do tej pory nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Dotychczas nigdy nie było takiej sytuacji. Jak informuje brat Mariusza, odnaleziono jego rower. 

– Rower mojego brata został znaleziony na Solinie, od strony Polańczyka na górnym parkingu oraz jego rzeczy niedaleko wraz z jego telefonem. Jeżeli ktoś z was coś wie to proszę o kontakt – czytamy w poście udostępnionym przez Krzysztofa Klimkowskiego, na grupie Pomoc112

Na zdjęciu zaginiony Mariusz Klimkowski.

Mariusz zazwyczaj cały dzień spędzał przed komputerem, wychodził do sklepu i czasem chodził na rower i wracał do maksymalnie 6 h. Jedyną trasą znaną rodzinie jest rejon Cerkiewki, tereny koło mostu, na ławkach nad Sanem i przez Sosenki w las i wyjazd na Lisznej.

Rysopis:
Wzrost: ok. 165 cm,
Włosy: blond, krótko ścięte.

Grafika poglądowa

Wczoraj, 9 października, od godziny 19:00 działania poszukiwawcze prowadzili m.in. członkowie Legionu Gerarda – Grupy Ratowniczo-Poszukiwawczej.

– Po przeprowadzonym wywiadzie z rodziną zostały sprawdzone okolice miejsca zamieszkania zaginionego oraz tereny, na których często przebywał, mimo naszych starań nie udało się odnaleźć poszukiwanej osoby w wyznaczonych lokalizacjach. Działania zakończyliśmy około godziny 3 – czytamy na portalu społecznościowym fb, grupy.

Jeżeli ktokolwiek posiada jakiekolwiek informacje na temat zaginionego, proszony jest kontakt z Komendą Powiatową Policji w Sanoku 47 829 63 10 lub Grupą Ratowniczo-Poszukiwawczą Legion Gerarda 600 103 071.

foto: Legion Gerarda – Grupa Ratowniczo-Poszukiwawcza, fb


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ


10-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)