REKLAMA

NOWE INFORMACJE. Atak nożownika. Policja zatrzymała mężczyznę

RZESZÓW / PODKARPACIE. Policja zatrzymała mężczyznę, który może mieć związek z wczorajszą napaścią z ostrym narzędziem na 12-letnią dziewczynkę w Rzeszowie. Jak informowaliśmy na naszym portalu wczoraj, po godz. 17.00 na osiedlu Baranówka w Rzeszowie doszło do dramatycznych wydarzeń. Dziewczynka idąc do sklepu została zaatakowana i raniona w okolice szyi.

Policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który może mieć związek z wczorajszym atakiem na 12-latkę w Rzeszowie – napisano w krótkim komunikacie na profilu społecznościowym Podkarpackiej Policji. 

 

12-latka przeszła operacje. Aktualnie przebywa na oddziale intensywnej terapii. Utrzymywana jest w stanie śpiączki farmakologicznej. Dziecko zostało ranione w okolicach szyi. Dziewczynka szła do sklepu. Po ataku była przytomna. Sama zadzwoniła do mamy po pomoc. Pierwszy na ratunek ruszył przypadkowy przechodzień. Nie było naocznych świadków zdarzenia. Policjanci zabezpieczyli monitoring.

fot. archiwum Policji


ZOBACZ RÓWNIEŻ: 

12-latka przebywa w stanie śpiączki. Sprawca nadal poszukiwany

15-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)