REKLAMA

[OGLĄDAJ NA ŻYWO] Wielka manifestacja w Rzeszowie! STOP SEGREGACJI!

[OGLĄDAJ NA ŻYWO] Wielka manifestacja w Rzeszowie! STOP SEGREGACJI!

O godzinie 14 na Rynku Głównym w Rzeszowie rozpoczyna się wielka manifestacja przeciwko segregacji sanitarnej. Protest przeciwko bezprawnym restrykcjom oraz odbieraniu Polakom swobód obywatelskich poprawadzi Karolina Pikuła z tvPolska.pl oraz tvPodkarpacie.

Gościem specjalnym jest poseł na Sejm, Grzegorz Braun z Konfederacji. Jako goście przybyli również orędownicy wolności z całej Polski: Sebastian Pitoń, inicjator Góralskiego Veta, Grzegorz Płaczek, działacz społeczny, dr Agata Osiniak, uświadamiająca Polaków co do zagrożeń związanych z preparatami przeciwko C-19. Podczas manifestacji spotkać można Adama Kanię, Jacka Kotulę oraz Tomasza Wolana. Na protest przybędzie również raper Maskit.

Z kolei autorzy Marcin Rola, Wojciech Sumliński już o 16 przedstawią swoje najnowsze publikacje w Hotelu Bristol na ulicy Mikołaja Kopernika 12. Podczas marszu wolni Polacy dają wyraźnie znać, iż nie zgadzają się na rządowe podziały i segregacją na „lepszych i gorszych”.

ZOBACZ TAKŻE:

Karolina Pikuła – tvPolska.pl: DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE! RAZEM mówimy STOP CENZURZE!

tvPolska

 

15-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)