Szeregówka 90 m2 powierzchni mieszkalnej

Data dodania: 2020-07-04 08:56:16
#ID: 17700

Szeregówka 90 m2 powierzchni mieszkalnej

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość położony w miejscowości Wola Piotrowa, gmina Bukowsko.
Jest to mieszkanie zajmujące jeden segment budynku szeregowego, czterolokalowego.
Mieszkanie o powierzchni całkowitej 166,75 m2, w tym część mieszkalna ok. 90 m2, w skład, której wchodzą:
– na parterze: wiatrołap, przestronny pokój dzienny, duża jasna kuchnia, spiżarka, WC oraz przedpokój i klatka schodowa,
– na piętrze: 3 pokoje, łazienka, przedpokój i korytarz.
Do powierzchni całkowitej wchodzą także pomieszczenia w podpiwniczeniu: 3 piwnice, kotłownia i pomieszczenie składu opału, oraz pomieszczenie w budynku gospodarczym (komórka).
Właściciel korzystać może także z ogródka oraz dwóch miejsc parkingowych pod budynkiem.
Mieszkanie remontowane w miarę potrzeb właścicieli (wymieniona przeważająca część okien na PCV, wyremontowane łazienki, kuchnia, pokój dzienny i jeden z pokoi na piętrze). Do odświeżenia i niewielkiego remontu pozostają dwa pokoje na piętrze i część komunikacyjna (klatka schodowa, przedpokoje).
Lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno – kanalizacyjną (woda z lokalnego ujęcia, własna oczyszczalnia ścieków) oraz centralnego ogrzewania (własne c.o. z piecem na paliwo stałe, ciepła woda użytkowa z wymiennika podłączonego do pieca do c.o.).
Niskie miesięczne koszty utrzymania mieszkania.

Nieruchomość położona w bardzo spokojnej i urokliwej okolicy, na skraju miejscowości. Wola Piotrowa to wieś zlokalizowana przy zjeździe z drogi wojewódzkiej nr 889 z Sieniawy, przez Bukowsko do Szczawnego. Dalej droga ta łączy się z drogą wojewódzką nr 892 prowadzącą do przejścia granicznego przez Radoszyce na Słowację. Na terenie wsi funkcjonuje kilka gospodarstw agroturystycznych, a w pobliskim Karlikowie jeden z największych wyciągów narciarskich w tej części Polski.
Idealna oferta dla osób, które marzą o własnym “kącie” blisko Bieszczad i Beskidu Niskiego. Miejsce doskonałe do spacerów, wypraw rowerowych, a w zimie (ze względu na bliskość wyciągu narciarskiego) na wypad na narty.

» cena sprzedaży – 210 000 zł (słownie: dwieście dziesięć tysięcy złotych)

Oferta nr 5/M

Więcej informacji pod numerami telefonów 134641740, 728866348, 692269343

Cena: 210000zł

Powołaj się na ogłoszenie z podkarpacie24.pl

Wyślij wiadomość:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Mieszkania
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Mieszkania


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie