Specjalista do spraw logistyki

Data dodania: 2020-08-11 11:09:26
#ID: 19483

Miejsce pracy: Brzozów, Polsal Sp. z o. o.
Zakres obowiązków:
- zapewnienie działań logistycznych w dostawach towarów,
- ścisła współpraca z magazynem,
- współpraca z dostawcami i klientami firmy,
- terminowe kompletowanie i przekazywanie wszystkich dokumentów zakupowych,
- bezpośredni nadzór nad przepływem dokumentacji magazynowej,
- opracowanie i składnie zamówień,
- prowadzenie negacjacji handlowych w dostawcami,
- optymalizacja kosztów zaopatrzenia i transportu,
- współpraca z pozostałymi działami w zakładzie pracy,
- prowadzenie analiz.

Podstawowe wymagania:
- znajomość języka angielskiego,
- znajomość pakietu OFFICE,
- dobra organizacja pracy,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- gotowość do wyjazdów służbowych,
- umiejętność pracy w zespole,
- sumienność i odpowiedzialność,
- zdolność analitycznego myślenia.

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę,
- ciekawą pracę w firmie o ustalonej pozycji rynkowej,
- wsparcie doświadczonej kadry,
- odpowiednie narzędzia pracy,
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez POLSAL Sp. z o. o z siedzibą w Brzozowie oraz na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29. 08. 97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883) mających miejsce w ciągu jednego roku. Zgoda może być odwołana w każdym czasie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: info polsal. com. pl lub składanie osobiście w siedzibie firmy - Brzozów, ul. Rzeszowska 10.
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z podkarpacie24.pl