NAFTO SP. Z O.O. - OFERTA PRACY - SPAWACZ

Data dodania: 2021-02-19 12:07:52
#ID: 25822

W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku krajowym i zagranicznym poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

SPAWACZ

Miejsce pracy: Finlandia, Porvoo

Nr ref.: 2/FIN/2021

Termin realizacji: 12.04 – 20.05.2021 (z możliwością przedłużenia współpracy na innych projektach)

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

  • Spawanie rurociągów, elementów ciśnieniowych oraz konstrukcji stalowej
  • Spawanie metodą 141 lub/i 141/111

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w spawaniu metodą 141 lub/i 141/111
  • aktualne uprawnienia na wyżej wymienioną metodę mile widziane
  • zdolność do pracy powyżej 3 metrów
  • szkolenie VCA/SCC i HOTWORK mile widziane
  • ciągłość składek do ZUS niezbędnych do uzyskania druku A1

OFERUJEMY:

  • 10 godzinny dzień pracy od poniedziałku do soboty
  • wynagrodzenie w zakresie 3600-4150 EUR brutto
  • podatek płacony w Polsce
  • posiłek profilaktyczny na budowie
  • zakwaterowanie
  • dojazd i powrót z Finlandii
  • transport miedzy budową a miejscem zakwaterowania
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na
adres:

rekrutacja@nafto.pl

w tytule wpisując numer referencyjny oferty.

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z podkarpacie24.pl