Specjalista ds zarządzania jakością

Data dodania: 2024-02-28 07:49:42
#ID: 27262

Producent mebli dziecięcych Bellamy zatrudni specjaliste ds. zarzadzania jakoscia i technologii

Zakres obowiązków

  • Analiza usterek i wad produkcyjnych
  • Proponowanie dzialan - procedur prewencyjnych
  • Prosta Analiza statystyczna
  • Pomoc w dziale technologii

Wymagania konieczne

  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Nie wymagane doświadczenie - przeszkolimy
  • Znajomość angielskiego pozwalająca na efektywne wyszukiwanie w google
  • Dociekliwość i zawziętość do poszukiwania rozwiązań problemów
  • Skrupulatność w pracy i odpowiedzialność

Wymagania mile widziane (nie konieczne)

  • Osoba niepaląca
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy

  • Stabilne długookresowe zatrudnienie w szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie
  • Praca od 7 – 15 w Zagórzu

Proszę wysyłać CV i listy motywacyjne na adres rekrutacja(małpa)bellamy.pl [... linki dostepne wyłącznie dla wpisów w Katalogu Firm ...]

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z podkarpacie24.pl