Konstruktor/rysownik CAD - DO-MET

Data dodania: 2021-09-14 09:49:03
#ID: 31124

Poszukujemy osoby na stanowisko Konstruktor/rysownik CAD (możliwość przyuczenia i rozwoju)
Praca dla osoby kreatywnej, interesującej się automatyką i mechaniką

Twój zakres obowiązków:

• Tworzenie dokumentacji technicznej (rysunki złożeniowe, wykonawcze).
• Współpraca z działem handlowym przy definiowaniu oferty dla Klienta.

Nasze wymagania:
• Wykształcenie średnie/wyższe techniczne (Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne),
• Znajomość zagadnień projektowania mechanicznego,
• Znajomość układów mechanicznych, pneumatycznych, hydraulicznych,
• Znajomość rysunku technicznego
• Umiejętność rysowania w systemach CAD
• Znajomość języka angielskiego jest dodatkowym atutem,
• Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie, umowa o pracę ze stabilną perspektywą rozwoju,
• Udział w szkoleniach i możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji
• wsparcie doświadczonych współpracowników,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres
dominik@do-met.pl
Kontakt telefoniczny: 605 269 841

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zawarcie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r., poz.1182 ze zm.).”

Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z podkarpacie24.pl