Chicco baby hug 4 w 1 dark grey

Data dodania: 2022-06-13 16:22:50
#ID: 36636

Chicco baby hug 4 w 1 dark grey

Zakupiony w maju 2021, użytkowany przez jedno dziecko.

Wyjątkowy, wielofunkcyjny i elegancki gadżet 4 w 1!

Ułatwia życie!

Baby Hug 4 w 1 może służyć jako kołyska, leżaczek, podwyższony fotel i krzesełko do karmienia, aby towarzyszyć tobie i dziecku w każdej porze dnia, od urodzenia do 36 miesięcy. Dzięki 4 obrotowym kółkom i nieskończonemu systemowi regulacji wysokości, Baby Hug 4 w 1 jest idealnym sprzymierzeńcem dla ciebie i twojego dziecka, gdziekolwiek jesteś.

GONDOLA:

WYGODNE DRZEMKI

Dzięki niewielkim, otulającym kształtom, Baby Hug jest idealnym miejscem na drzemki w ciągu dnia.

ELEKTRONICZNY PANEL Z ZABAWKAMI

Baby Hug wyposażony jest w elektroniczny panel z zabawkami, który bawi i pobudza ciekawość dziecka! Pałąk wyposażoy jest w kilka funkcji zarówno dźwiękowych (6 kołysanek i 6 zabawnych dźwięków muzycznych), jak i świetlnychoraz w 3 miękkie zabawki które zapewniają rozrywkę maluchowi w czasie zabawy

.

WIELOPOZIOMOWA REGULACJA WYSOKOŚCI

Wystarczy nacisnąć nogą pedał umieszczony w bazie, chwycić za uchwyt na szczycie gondoli i płynnym ruchem poprowadzić siedzisko w górę lub w dół, aby zawsze mieć kontakt wzrokowy z dzieckiem.


CHICCO BABY HUG 4W1 AIR LEŻACZEK STONE

LEŻACZEK NA STELAŻU

LEŻACZEK Z PAŁĄKIEM

Dzięki regulowanemu oparciu w szybki i bardzo łatwy sposób przekształcisz gondolę w leżaczek z pałąkiem. Miękki materacyk zapewni komfort Twojemu dziecku a zapięte pasy jego bezpieczeństwo.

MATERACYK REDUKCYJNY

Miękki materacyk redukcyjny Baby Hug zapewnia dziecku maksymalny komfort. Jeśli dziecko z niego wyrośnie, wystarczy go wyjąć.

ODCHYLANE OPARCIE

Oparcie można ustawić na 3 różnych poziomach, aby zapewnić komfort. Korzystanie z oparcia w pozycji leżącej może pomóc dziecku w przypadku, gdy cierpi na refluks żołądkowy.

KRZESEŁKO DO KARMIENIA

PRAKTYCZNE KRZESEŁKO DO KARMIENIA

Począwszy od 6 miesiąca, Baby Hug można przekształcić w krzesełko do karmienia, aby ułatwić sobie posiłki na etapie rozszerzania diety.

4 KóŁKA

Dzięki 4 obrotowym kółkom wyposażonym w hamulec, Baby Hug 4w1 można łatwo i bezpiecznie przemieszczać po domu: w ten sposób Twoje dziecko zawsze jest z Tobą, gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz.

REGULOWANA WYSOKOŚĆ

Wystarczyć nacisnąć nogą pedał umieszczony w bazie, chwycić za uchwyt na szczycie gondoli i płynnym ruchem poprowadzić siedzisko w górę lub dół.

Cena: 650zł

Powołaj się na ogłoszenie z podkarpacie24.pl

Wyślij wiadomość:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Dla dziecka
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Dla dziecka


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie