Młodszy Konstruktor Wyrobu

Data dodania: 2024-06-13 04:10:05
#ID: 49463

Młodszy Konstruktor Wyrobu

ADR Polska sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącym producentem osi, półosi i zawieszeń do przyczep i maszyn rolniczych, łącząc pasję do doskonałości z zaawansowaną technologią. Nasza firma, ADR Polska, to nie tylko producent - jesteśmy twórczym zespołem profesjonalistów, którzy kształtują przyszłość w branży produkcyjnej.

ADR Polska to firma z silnym kapitałem zagranicznym, ale z sercem zanurzonym w polskiej tradycji. Łączymy globalną wizję z lokalnymi wartościami, tworząc harmonijne środowisko pracy, gdzie każdy pracownik ma wpływ na nasz sukces.

 

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Młodszy Konstruktor Wyrobu


Miejsce pracy: Zagórz, ul. Bieszczadzka 5 (powiat sanocki)

Zadania osoby na tym stanowisku:

- kompleksowe tworzenie dokumentacji technicznej dla projektowanych wyrobów;

- sprawowanie nadzoru technicznego nad wprowadzeniem nowych wyrobów do produkcji oraz nad produkcją seryjną;

- nadzór nad opracowaniem, wdrażaniem i usprawnianiem procesów produkcji;

- projektowanie wyrobów w oparciu o dostępny proces technologiczny z uwzględnieniem doboru maszyn, przyrządów, narzędzi oraz kosztów produkcji;

- stosowanie kryteriów doboru materiałów w kolejnych etapach projektowania inżynierskiego, na podstawie właściwości fizycznych, mechanicznych oraz kryteriów technologicznych i ekonomicznych;

- techniczne przygotowanie dokumentacji produkcji oraz procesów produkcyjnych w przemyśle metalowym, ze szczególnym uwzględnieniem procesów spawalniczych i obróbki skrawaniem;

- optymalizacja konstrukcji ze względu na wymagania wytrzymałościowe, redukcję masy oraz eliminację wad konstrukcyjnych.


Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne;

- znajomość pakietu MS Office, programów 2D I 3D CAD (mile widziana znajomość Inventor);

- znajomość rysunku technicznego (tworzenie i czytanie);

- umiejętność korzystania z różnych źródeł informacji – literatura techniczna, normy, poradniki, katalogi, czasopisma techniczne;

- znajomość języka angielskiego – w stopniu komunikatywnym;

- doświadczenie na stanowisku samodzielnego konstruktora nie jest wymagane.

Oferujemy:

- pracę w firmie z kapitałem zagranicznym o ugruntowanej pozycji na rynku;

- umowę o pracę;

- świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku pracownika oraz świąt, paczki świąteczne dla dzieci);

- możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

 

W ADR Polska doceniamy ludzi i ich potencjał. Tworzymy przestrzeń do współpracy i rozwoju, gdzie pomysły są cenione, a każdy pracownik jest kluczowym ogniwem naszego sukcesu. Wierzymy, że inwestowanie w ludzi to inwestycja w przyszłość.

Dołączając do naszego zespołu, stajesz się częścią dynamicznej społeczności, gdzie codziennie przynosimy innowacje do branży. Dla ambitnych i zdolnych osób oferujemy nie tylko pracę, ale także ścieżki rozwoju i możliwość budowania własnej kariery.


Aplikuj, przesyłając CV na adres: klaudia.futyma@atwsystem.pl


Prosimy o załączenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla celów prowadzonej przez Spółkę ADR POLSKA SP. Z O.O. z siedzibą w Zagórzu, ul. Bieszczadzka 5, 38 – 540 Zagórz, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000865307, REGON: 371169728, NIP: 6871795342, rekrutacji na stanowisko Młodszy Konstruktor Wyrobu”.


Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:

Administratorem danych osobowych pozyskiwanych w procesie rekrutacji jest Spółka ADR POLSKA SP. Z O.O.  z siedzibą w Zagórzu, ul. Bieszczadzka 5, 38 – 540 Zagórz, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000865307, REGON: 371169728, NIP: 6871795342.

Dane osobowe są przetwarzane dla celu realizacji procesu rekrutacji i zawarcia umowy o pracę, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, również w celu przyszłych rekrutacji. Zgoda będącą podstawą przetwarzania danych osobowych kandydata ma charakter dobrowolnej, a brak wyrażenia zgody, spowoduje brak możliwości przetwarzania danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji. Kandydat w każdym momencie ma prawo do wycofania zgody, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem tejże zgody.

Dane osobowe kandydata będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania zgody na przetwarzanie, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której kandydat bierze udział. W przypadku wyrażenia dodatkowej, odrębnej zgody na udział kandydata w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dane osobowe przetwarzane będą przez okres 2 lat, którego upływ nastąpi z końcem roku kalendarzowego, chyba że zgoda zostanie wcześniej cofnięta.
Dane osobowe kandydata, mogą być przekazywane podmiotom uprawnionym do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa oraz podmiotom współpracującym w procesie rekrutacji. Dane osobowe mogą być przekazywane do państw trzecich, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony danych osobowych.

Każdy kandydat, który udostępni swoje dane osobowe ma prawo dostępu do nich, w tym żądania kopii danych, a ponadto prawo żądania ich sprostowania (aktualizacji), usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”) lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu odnośnie do przetwarzania danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku uznania, że dane przetwarzane są niezgodnie z ogólnie obowiązującymi przepisami.


Cena: Do negocjacji

Powołaj się na ogłoszenie z podkarpacie24.pl

Wyślij wiadomość:
Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Biurowa
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Biurowa


MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie