Działka budowlana 10 ar z pozwoleniem na budowę w centrum Leska

Data dodania: 2024-06-11 21:51:32
#ID: 52180

Działka budowlana 10 ar z pozwoleniem na budowę w centrum Leska

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 10,04 ar, w centrum Leska, przy ul. Wincentego Pola. Dla działki zostało wydane w 2022 roku pozwolenie na budowę dwóch budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz został zatwierdzony projekt architektoniczno-budowlany dla bliźniaka, w ramach adaptacji projektu Archon „Dom w Narcyzach”.

Każdy z dwóch projektowanych segmentów bliźniaka ma dwie kondygnacje o łącznej powierzchni 125,62 mkw., no co składa się garaż, kotłownia, kuchnia, 5 pokoi, 2 łazienki. Działka ma kształt zbliżony do kwadratu o wymiarach ok 33 m. x 32 m. Teren płaski, suchy, w przeważającej części niezadrzewiony. Media miejskie na działce: prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja. Położenie bezpośrednio przy ulicy asfaltowej.

Idealne miejsce do zamieszkania. Atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta, z pełną dostępnością do infrastruktury miejskiej, jednakże w spokojnej, cichej okolicy. W pobliżu plac targowy, szpital, przychodnia, przedszkole, sklepy, punkty usługowe, kościół. Zapraszam serdecznie do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

Joanna Skrzypińska

Agent ds. nieruchomości

MM Nieruchomości oddział Sanok

ul. Szopena 10

tel. 502 477 701

* UWAGA! Zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny.

W Naszej agencji:

- Bezpieczeństwo transakcji chronione polisą OC,

- Dodatkowo otrzymają Państwo bezpłatnie ubezpieczenie nieruchomości w PZU na okres 12 miesięcy,

- Oferujemy bezpłatną pomoc przy określeniu możliwości kredytowych, oraz przy uzyskaniu najlepszych warunków kredytowania dostępnych na rynku bankowym,

- Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizji.

ZAPŁACISZ TYLKO WTEDY, KIEDY OKAŻEMY SIĘ SKUTECZNI!


Cena: 215000zł

Powołaj się na ogłoszenie z podkarpacie24.pl

Wyślij wiadomość:Zobacz inne ogłoszenia z kategorii:
Działki
DODAJ PODOBNE OGŁOSZENIE
Zobacz inne w kategorii:
Działki

MOTORYZACJANIERUCHOMOŚCIPRACABUDOWNICTWOEKOLOGIAINNEDODAJ OGŁOSZENIE
Dodaj
ogłoszenie