REKLAMA

OTRZYMALIŚMY: List otwarty pracowników leskiego szpitala

LESKO / PODKARPACIE. Na naszą skrzynkę redakcyjną wpłynął list otwarty pracowników SORu w leskim szpitalu. – Pomimo utrudnień i zniekształceń rzeczywistości nie zapominamy o misji, do pełnienia której jesteśmy zobowiązani. Tak więc gdziekolwiek mieszkacie, szpital leski nie odsyła i nie odeśle Was z niczym. Z wirusem czy bez wirusa, do porodu, do operacji, do rehabilitacji, z chorym sercem czy z biegunką u dziecka. Zwracamy się do Was z tym przekazem, gdyż pomimo nieżyczliwych zwierzchności, nie pozostawimy Was bez pomocy – czytamy w komunikacie do mieszkańców powiatów: bieszczadzkiego, sanockiego, leskiego oraz do przyjezdnych.

List otwarty

Do mieszkańców ustrzyckich, sanockich, leskich i przyjezdnych.

Szanowni. Nasze zdrowie jest cenne a jednocześnie narażone na wiele zagrożeń. Należy je bronić i ochraniać tak jak Spartanie bronili Termopilów. W sytuacji zagrożenia nowym wirusem zachowanie zdrowia stało się szczególnie utrudnione. A jednak możliwe. Szpitalem leskim nie dowodzi bowiem Midas ale raczej Leonidas. Zaś jego żołnierze nie uchylają się przed zagrożeniami i nie starają się za wszelką cenę przekuwać niedoli pacjentów na dochody lecz, jak dotąd, przyjmujemy i leczymy pacjentów z każdym schorzeniem i w każdym wieku. Pomimo utrudnień i zniekształceń rzeczywistości nie zapominamy o misji, do pełnienia której jesteśmy zobowiązani. Tak więc gdziekolwiek mieszkacie, szpital leski nie odsyła i nie odeśle Was z niczym. Z wirusem czy bez wirusa, do porodu, do operacji, do rehabilitacji, z chorym sercem czy z biegunką u dziecka. Zwracamy się do Was z tym przekazem, gdyż pomimo nieżyczliwych zwierzchności, nie pozostawimy Was bez pomocy.

Z szacunkiem

Pracownicy SORu w Lesku

Do tematu wrócimy już jutro.


grafika poglądowa / SPZOZ Lesko, archiwum prywatne

źródło: materiały nadesłane

22-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)