REKLAMA

Paleta barw w Bieszczadach! Jest po prostu pięknie! (ZDJĘCIA)

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Bieszczady o każdej porze roku są piękne. To wie każdy, kto odwiedził nasz region. Jesienią jest jednak wyjątkowo! Paleta barw, która otacza nas zewsząd, przy słonecznej aurze zachwyci niejednego. Zobaczcie sami i nadsyłajcie nam zdjęcia z wypraw w Bieszczady.

Na fanpage fb Nadleśnictwa Baligród opublikowano zdjęcie i jedno słowo: – Złoto! Foto: Marcin Czapliński.

Foto: Marcin Czapliński / Nadleśnictwo Baligród, Lasy Państwowe


Z kolei wczoraj na profilu Bieszczadzkiego Parku Narodowego napisano: – Poranek w Ustrzykach Górnych. Jak widać rozpoczął się już jesienny spektakl barw. (…) Droga prowadzi oczywiście do Wołosatego – dla jednych wiąże się z codziennym dojazdem do pracy, ale w pięknym otoczeniu przyrody, a dla innych – z perspektywą górskiej wyprawy – czytamy.

Foto: Bieszczadzki Park Narodowy, fb


Równie piękna fotografia na fanpage Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem : Barwnie… – krótko, ale konkretnie!

Foto: Centrum Promocji Leśnictwa w Mucznem, Nadleśnictwo Stuposiany[/caption


Zachęcamy do nadsyłania podobnych fotografii na adres: redakcja@esanok.plWysłanie zdjęć jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na ich publikację na łamach portalu eSanok.pl.

Przypominamy o zachowaniu praw autorskich. Nadesłane fotografie traktowane będą przez redakcję jako własność osoby wysyłającej maila. Jeżeli nadesłane zdjęcia pochodzą od osób trzecich, a nie są wysyłane przez nie osobiście, prosimy o wpisanie w treści maila wyrażenie zgody przez autora na publikację oraz równoczesne podanie imienia i nazwiska twórcy. W przypadku kradzieży fotografii redakcja będzie zobowiązana do przekazania policji wszelkich danych mogących doprowadzić do odpowiedzialności karnej.


Również od Państwa otrzymaliśmy kilka pięknych zdjęć z wycieczki. Poniżej fotografie wykonane w Górach Słonnych, paśmie należącym do Gór Sanocko-Turczańskich.

foto: Krzysztof Krynicki


05-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)