REKLAMA

Parawany

Otoczenie ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, nie tylko w zaciszach własnego domu, ale przede wszystkim w trakcie pracy, którą nieraz musimy wykonywać w pełnym skupieniu. W dzisiejszych czasach, liczba osób pracujących w jednym pomieszczeniu coraz częściej zwiększa się, dlatego warto wygospodarować własną przestrzeń i zwyczajnie odgrodzić się parawanem, który dodatkowo może posłużyć, jako pomoc w porządkach biurowych, dzięki zastosowaniu wypełnienia magnetycznego. Produkowane przez naszą firmę parawany, dają poczucie intymności i sprzyjają kreatywnej pracy na wspólnej przestrzeni dla wielu osób. Obecna sytuacja wiąże się z wprowadzeniem przez przedsiębiorców i właścicieli lokali usługowych wyjątkowych restrykcji, mających na celu bezpieczeństwo klientów i pracowników. W czasach pandemii najlepszych rozwiązaniem, które zapewni odgrodzenie i wyznaczenie bezpiecznych miejsc do wykonywania pracy są parawany.

W ofercie naszej firmy posiadamy:

  • Parawany, ścianki działowe na kołach jezdnych z hamulcem
  • Parawany, ścianki działowe z wypełnieniem nieprzeźroczystym
  • Parawany, ścianki działowe z bezbarwnym wypełnieniem, wysokie
  • Parawany, ścianki działowe typu lekkiego różne wypełnienia, niskie
  • Parawany, ścianki nablatowe
  • Parawany wyborcze pojedyncze
  • Ścianki działowe harmonijkowe

Parawan jest uniwersalnym i funkcjonalnym rozwiązaniem, doskonale sprawdza się również na wszelkich imprezach okolicznościowych służąc, jako spersonalizowane tło do ekspozycji zdjęć, informacji i wszelkich wizualizacji. Parawany można użyć do tworzenia mobilnych ścianek działowych, dzięki ich profesjonalnej konstrukcji mamy pewność, że w bezpieczny sposób uzyskamy wyznaczenie każdej strefy, którą w dowolnym momencie możemy przekształcić, dodatkową zaletą parawanu jest mała przestrzeń, która zajmuje po złożeniu. Niewielkie nakłady finansowe, które przeznaczymy na zakup parawanów pomogą nam wyznaczyć strefę bezpieczeństwa i uniknąć wysokich kosztów związanych z nagłym remontem. Nasza firma wychodzi naprzeciw wszelkim oczekiwaniom klientów, produkujemy parawany z dowolnej liczby paneli, które możemy ustawić w szereg lub zygzak. Wypełnienie paneli parawanów wykonujemy na życzenie klienta tekstylne lub magnetyczne, oraz oferujemy pełny wybór pomalowania na dowolny kolor z palety RAL.

Zapraszamy do współpracy.

Artykuł sponsorowany
materiały nadesłane

20-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)