REKLAMA

PIELNIA: Martwy 25-latek znaleziony w lesie

PIELNIA  / PODKARPACIE. Wczoraj wieczorem służby interweniowały po informacji o znalezieniu zwłok mężczyzny w kompleksie leśnym w Pielni w gminie Zarszyn. Na miejscu okazało się, że jest to 25-letni mieszkaniem powiatu sanockiego, który najprawdopodobniej popełnił samobójstwo przez powieszenie.

O znalezieniu zwłok mężczyzny sanocka policja została poinformowana o 19:30 w czwartek.

Ciało 25-letniego mieszkańca powiatu sanockiego odnaleziono w kompleksie leśnym w Pielni. Najprawdopodobniej doszło do samobójstwa przez powieszenie. Lekarz, który był na miejscu zdarzenia wstępnie wykluczył udział osób trzecich, ale decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do badań – mówi asp. Izabela Rowińska-Ciępiel, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

Jeśli czujesz, że jesteś w trudnej, kryzysowej sytuacji, potrzebujesz wsparcia, rozmowy, być może konsultacji ze specjalistą psychologiem – zadzwoń do Centrum Wsparcia, które działa całodobowo: 800 70 2222. Numer jest bezpłatny. Można również przesłać e-mail lub porozmawiać za pośrednictwem chatu.

Funkcjonuje również telefon zaufania dla dzieci i młodzieży ( bezpłatny i anonimowy): 116 111.

W 2019 roku w Polsce policja odnotowała 5255 zamachów samobójczych zakończonych zgonem. To o 73 więcej niż w roku 2018. Na Podkarpaciu życie odebrało sobie 235 osób. We wszystkich statystykach w przeważającej części samobójstwa dotyczą mężczyzn.

Pełne dane policji: KLIKNIJ.

zdjęcie poglądowe / archiwum KPP Sanok

źródło: Red., Policja

08-05-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)