REKLAMA

Pijany rowerzysta słono zapłaci!

PODKARPACIE. Surowe konsekwencje jazdy w stanie nietrzeźwości spotkały rowerzystę, który został zatrzymany do kontroli drogowej w centrum Tarnobrzega. 63 – letni mężczyzna jechał rowerem, mając blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Policjanci za popełnione wykroczenie ukarali mężczyznę mandatem w wysokości 2,5 tys. złotych.

Wczoraj przed godz. 21, policjanci ruchu drogowego zatrzymali na ul. Sienkiewicza w Tarnobrzegu do kontroli drogowej rowerzystę. 63-letni mężczyzna był pijany. Badanie urządzeniem wykazało 2,28 promila alkoholu w jego organizmie. W związku ze zmianą wysokości grzywny nakładanej w drodze mandatu karnego, która obowiązuje od 1 stycznia 2022 r., policjanci ukarali mieszkańca Tarnobrzega, mandatem karnym w wysokości 2,5 tys. zł

Zgodnie z nowymi przepisami, kierowanie po drodze publicznej lub w strefie zamieszkania pojazdem innym niż mechaniczny przez osobę nietrzeźwą lub będącą pod działaniem środka działającego podobnie do alkoholu grozi ukaraniem mandatem w kwocie 2,5 tys. złotych.

Zdjęcie poglądowe. Archiwum Policji

KMP Tarnobrzeg


Nowy Rok, nowe stawki mandatów. Są pierwsi ukarani!


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Ustawa 1846 to narzędzie ludobójstwa! Czas stawić opór! / tvPolska.pl

05-01-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)