REKLAMA

Piorun uderza w dom! VIDEO (BEZ CENZURY)

Piorun uderza w dom! VIDEO (BEZ CENZURY)

PODKARPACIE. Jeden z mieszkańców wsi Wyręby w gminie Dynów zarejestrował uderzenie pioruna w dom podczas jednej z nawałnic, jakie przeszły przez Podkarpacie w miniony weekend. Jak udało nam się dowiedzieć, na szczęście nikomu nic się nie stało. Publikujemy materiał video. Uwaga! Bez cenzury.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę 27 czerwca podczas jednej z nawałnic, które pustoszyły Podkarpacie w miniony weekend. Do uderzenia pioruna w dom doszło we wsi Wyręby w gminie Dynów w powiecie rzeszowskim.

Według relacji, do których dotarliśmy, na szczęście nikomu nic się nie stało. Nie interweniowali też strażacy z komendy miejskiej w Rzeszowie.

Jeśli chodzi o miejscowość Wyręby i dzień 27.06.2020 nie odnotowaliśmy żadnej interwencji dotyczącej wyładowania elektrycznego – mówi nam bryg. mgr inż. Grzegorz Wójcicki, Oficer Prasowy KM PSP w Rzeszowie.

Dom zamieszkują dwie starsze osoby.

Skończyło się na strachu. Ze zdrowiem mieszkańców domu wszystko jest w porządku. Nie doszło do żadnego pożaru, nie było potrzeby wzywania straży pożarnej, choć cały czas w gotowości byli strażacy z OSP Wyręby – relacjonuje Agnieszka Wróbel, sołtys wsi Wyręby.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

W powiecie brzozowskim walczyli z wodą! NAGRANIA Z AKCJI

Nawałnica w okolicach Jasła i Krosna. Zalane ulice, podtopienia! (VIDEO)

Potężny żywioł! ZDJĘCIA obrazujące ogrom zniszczeń (FOTO)

FOTO: asp. sztab. Tomasz Flak z KP PSP w Przeworsku

foto nagłówek: grafika poglądowa

źródło video: Youtube.com / Warner Boos


29-06-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:


Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)