REKLAMA

Płonął budynek i wiata! Kilkudziesięciu strażaków w akcji! (FOTO)

KROSNO / PODKARPACIE. Dziś w nocy (9 bm.), kilka minut przed godziną 3:00  doszło do pożaru budynku gospodarczego wraz z przyległą wiatą przy ul. Ściegiennego w Krośnie. Z ogniem walczyło pięć zastępów strażaków.

– Działania początkowo polegały na sprawdzeniu czy nikogo niema wewnątrz oraz w otoczeniu budynku zajętego przez pożar. Jednocześnie prowadzone były działania mające na celu ugaszenie ognia oraz sprawienie oświetlenia w obrębie miejsca akcji. Następnie gdy udało się opanować szalejące płomienie, przystąpiono do częściowej rozbiórki budynku, a także wynoszono i dogaszano tlące się jeszcze materiały, które znajdowały się w wewnętrznych pomieszczeniach – relacjonują strażacy OSP KSRG Krosno – Turaszówka, na portalu społecznościowym Facebook.

Akcja trwała blisko trzy godzinny. Uczestniczyły w niej: 2 zastępy z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Krośnie, zastęp OSP KSRG Krosno – Turaszówka, zastęp OSP Krosno – Suchodół, zastęp OSP Krosno-Białobrzegi oraz patrol Policji z KMP Krosno.

foto: OSP KSRG Krosno – Turaszówka, fb

[ngg src=”galleries” ids=”9605″ display=”basic_thumbnail”]


09-10-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)