REKLAMA

Płonie ośrodek wypoczynkowy w Solinie. Trwa akcja strażaków

SOLINA. Płonie ośrodek wypoczynkowy w Solinie. Trwa akcja strażaków. Na miejsce zostało skierowanych aż siedem zastępów straży pożarnej.

– O godzinie 15.00 otrzymaliśmy informację o pożarze budynku wielofunkcyjnego w ośrodku wypoczynkowym w Solinie. Na miejsce zostały zadysponowane cztery zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz trzy zastępy Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu leskiego. Ze wstępnych informacji wynika, iż miejsce z którego rozprzestrzenił się ogień zostało już zlokalizowane – mówi st. kpt. mgr inż. Marek Wdowin, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lesku.

Strażacy napotkali na ogromne zadymienie. Ich akcję utrudniają warunki w jakich zlokalizowany jest obiekt. Ze względu na górzysty i lesisty teren oraz niezbyt korzystne warunki atmosferyczne bezpośrednio pod sam ośrodek wypoczynkowy udało się dojechać tylko jednemu zastępowi straży pożarnej, który prowadzi tam obecnie działania.

Z naszych informacji wynika, iż w obiekcie trwały dopiero przygotowywania pod wydarzenia, które mają odbyć się w najbliższych dniach, wobec czego prawdopodobnie nie przebywały tam osoby postronne.

fot. zdjęcie poglądowe, archiwum PSP


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

 

28-11-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)