REKLAMA

PODKARPACIE. Policjanci oddali cześć zmarłemu żołnierzowi

RZESZÓW. Są gesty, które znaczą więcej niż słowa. Funkcjonariusze z komendy wojewódzkiej w Rzeszowie, na czele z szefem podkarpackiej Policji insp. Jarosławem Tokarczykiem, uczcili pamięć tragicznie zmarłego żołnierza Wojska Polskiego sierż. Mateusza Sitka. Przed budynkiem komendy rozbrzmiały sygnały policyjnych radiowozów.

303-293964

Punktualnie o godz. 12, przed budynkiem Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, zabrzmiał odgłos syren policyjnych radiowozów. W ten sposób oddano hołd sierż. Mateuszowi Sitkowi, żołnierzowi Wojska Polskiego. Żołnierz 1 Warszawskiej Brygady Pancernej został śmiertelnie ugodzony nożem w czasie pełnienia służby na białoruskiej granicy.

Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie insp. Jarosław Tokarczyk wspólnie ze swoimi zastępcami – podinsp. Piotrem Stępką i mł. insp. Małgorzatą Fąfarą, kadrą kierowniczą oraz policjantkami i funkcjonariuszami, w geście solidarności służb mundurowych, które na co dzień wspólnie troszczą się o bezpieczeństwo oddali cześć tragicznie zmarłemu żołnierzowi.

303-293965

źródło: Podkarpacka Policja

zdj. PP 

12-06-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)