REKLAMA

PODKARPACIE. Rekordowe zainteresowanie pracą w Służbie Celno-Skarbowej

RZESZÓW, REGION / PODKARPACIE. Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie zwiększyła liczbę wolnych etatów do Służby Celno-Skarbowej w Podkarpackim Urzędzie Celno-Skarbowym w Przemyślu. To dobre informacje dla kandydatów, którzy odpowiedzieli na informacje o postępowaniach kwalifikacyjnych ogłoszone w lipcu br.

Przechwytywanie2_13 Foto: Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie

Trwają prace rekrutacyjne dotyczące ogłoszonych postępowań kwalifikacyjnych do Służby Celno-Skarbowej w Korczowej, Medyce, Krościenku, Przemyślu , Krośnie i Rzeszowie. Na te ogłoszenia, które dotyczyły łącznie 17 etatów wpłynęło ponad 760 ofert.

Dzięki zwiększonej liczbie wolnych etatów mundurowych w strukturach podkarpackiej KAS, więcej osób, które złożyły podania w ramach tych naborów ma szansę założyć mundur funkcjonariusza. Teraz na kandydatów czeka aż 42 wolne miejsca, ponieważ liczba etatów zwiększyła się o kolejnych 25 wolnych miejsc – informuje mł. asp. Edyta Chabowska, rzecznik Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.

Przechwytywanie_76

Foto: Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie

Najwięcej z dodatkowych miejsc (zwiększenie z 15 do 30) dotyczy pełnienia służby w Korczowej, Medyce, Krościenku i Przemyślu. O 5 etatów więcej czeka także na kandydatów do służby zarówno w Krośnie, jak i Rzeszowie.

Praca w mundurowych strukturach Krajowej Administracji Skarbowej w województwie podkarpackim od lat cieszy się dużym zainteresowaniem. Niezależnie od powyższych ogłoszeń, obecnie trwają prace finalizujące poprzednie nabory dotyczące łącznie 90 etatów. Do służby trafili już pierwsi nowo mianowani funkcjonariusze – dodaje rzecznik IAS w Rzeszowie.

Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie

19-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)