REKLAMA

PODKARPACIE: Śmiertelny wypadek w Piątkowcu (ZDJĘCIE)

Policjanci mieleckiej drogówki wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło po godz. 11 w miejscowości Piątkowiec na trasie relacji Mielec-Tarnów. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 85-letni mężczyzna kierujący volkswagenem.

Do wypadku doszło, po godz. 11 w miejscowości Piątkowiec, na drodze wojewódzkiej nr 984, relacji Mielec-Tarnów (20 bm.). Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący volkswagenem, jadąc w kierunku Tarnowa, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, zderzył się z jadącym z naprzeciwka oplem, którym kierowała 20-letnia mieszkanka powiatu mieleckiego.

W zdarzeniu poszkodowane zostały 3 osoby, które trafiły do szpitala. Niestety 85-letni kierujący volkswagenem, w wyniku doznanych obrażeń, poniósł śmierć.

Na miejscu wypadku policjanci zabezpieczają ślady oraz wykonują czynności, które pomogą w ustaleniu dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Droga wojewódzka nr 984 w miejscu wypadku jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 17.

KPP Mielec

21-02-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)