REKLAMA

PODKARPACIE: Zasnął za kierownicą i uderzył w radiowóz

PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego. Doszło do niego na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej z Litewską w Tarnobrzegu (odcinek drogi nr 723 relacji Sandomierz-Tarnobrzeg). W zdarzeniu udział brały dwa pojazdy osobowe i policyjny radiowóz. Z ustaleń wynika, że 32–letni kierowca osobowego renault prawdopodobnie zasnął za kierownicą i doprowadził do zderzenia z policyjnym radiowozem oraz skodą. Dwóch rannych funkcjonariuszy trafiło do szpitala, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Apelujemy o ostrożną i bezpieczną jazdę.

Do zdarzenia doszło przed godz. 8, na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej i Litewskiej w Tarnobrzegu. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 32–letni mężczyzna kierujący renault, jadąc od Sandomierza, prawdopodobnie zasnął za kierownicą auta, zjechał na przeciwległy pas drogi, doprowadzając do zderzenia z oznakowanym radiowozem Policji. Po tym, renault uderzyło w jadącą za radiowozem skodę, którą kierował 62–letni mężczyzna.

Na miejscu pracowały służby ratownicze. Dwaj policjanci trafili do szpitala, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

W miejscu zdarzenia ruch odbywa się już bez utrudnień.

Zdjęcie poglądowe / archiwum redakcji

KMP Tarnobrzeg

27-01-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)