REKLAMA

PODKARPACIE. Zawody dla cudzoziemców. Zdjęcia hitem sieci (FOTO)

PRZEMYŚL / PODKARPACIE. 6 grudnia w siłowni Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców w Przemyślu zorganizowano zawody pod hasłem „Mikołajkowy Crossfit challenge”. W sportowej rywalizacji wzięło udział 16 cudzoziemców pochodzących z Iraku, Iranu, Turcji, Somalii, Hongkongu, Nigerii, Burkina Faso i Gambii. Zdjęcia z tego wydarzenia opublikowane przez Straż Graniczną wzbudziły duże zainteresowanie w mediach społecznościowych.

Zawodnicy wykonywali zestaw ćwiczeń popularnych w treningu crossfitowym: przysiad na piłce bosu z wyciśnięciem kettlebell, unoszenie nóg w zwisie na drabinkach, burpees, wykrok z wyciśnięciem hantelka. Dzięki różnorodności ćwiczeń uczestnicy mogli wykazać się siłą, wytrzymałością, gibkością, szybkością, koordynacją oraz równowagą.

Obecnie w ośrodku w Przemyślu przebywa 148 cudzoziemców – to mężczyźni w wieku 18-50 lat,obywatele 33 państw m. in. Nigerii, Burkina Faso czy Turcji.

źródło, foto: Straż Graniczna – Fb


10-12-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)