REKLAMA

PODKARPACIE. Zmiażdżony samochód. Wydobywał się z niego dym (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Dzisiaj nad ranem w miejscowości Szówsko w powiecie jarosławskim doszło do groźnego wypadku. Jak relacjonują ratownicy ze Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu, auto osobowe wypadło z jezdni i uderzyło z dużą siłą w przydrożny przepust.

Dyspozytornia Medyczna DM 0905 Przemyśl odebrała zgłoszenie o wypadku komunikacyjnym w miejscowości Szówsko.

W pojeździe znajdowały się cztery osoby, a sam pojazd wskutek zderzenia został zdeformowany do tego stopnia, że pasażerowie zostali w nim uwięzieni, nie mogąc go samodzielnie opuścić. Z auta wydobywał się dym.

Zadysponowano cztery Zespoły Ratownictwa Medycznego : R 0501 Jarosław, R 0506 Radymno, R 0516 Przemyśl , R 0528 Przeworsk. Powiadomiono Państwową Straż Pożarną oraz Policję.

Po przybyciu ekip ratunkowych w miejsce zdarzenia okazało się konieczne wykonanie, przez Państwową Straż Pożarną, dostępu do osób uwięzionych w pojeździe – wykonano wycięcie karoserii pojazdu. Wszyscy uczestnicy wypadku odnieśli obrażenia ciała i trafili do szpitali w Jarosławiu ,Przemyślu i Przeworsku – relacjonują ratownicy ze Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.

źródło: Stacja Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu / Facebook

26-07-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)