REKLAMA

Podwieźli na autobus, wymienili koło. Lescy policjanci służyli pomocą!

POWIAT LESKIDzięki szybkiemu działaniu, policjanci z Leska pomogli w rozwiązaniu problemu rodziny przebywającej na wakacjach w Bieszczadach. 75-letnia kobieta na czas dotarła do autobusu, którym miała jechać na operację do Warszawy, zaś jej wnuczka mogła wrócić do swoich dzieci.

W sobotę tuż przed północą, dwójka dzielnicowych z Leska, na drodze wojewódzkiej z Baligrodu, zauważyła stojący na poboczu pojazd, a przy nim dwie kobiety. Okazało się, że wnuczka odwoziła swoją babcię na autobus, który z sanockiego dworca miał kurs do Warszawy. 75-latka jechała nim na specjalistyczny zabieg medyczny ratujący wzrok, w związku z doznanym urazem oka. Jednak tuż przed Leskiem, w pojeździe którym jechały, doszło do przebicia opony. Nie mogły dodzwonić się do nikogo z rodziny i okazało się, że w samochodzie nie było odpowiednich narzędzi do samodzielnej wymiany koła. Kobiety były już bardzo zdenerwowane sytuacją i bały się, że nie zdołają dotrzeć na zarezerwowany autobus, a w efekcie na operację.

Dzielnicowi, po konsultacji z oficerem dyżurnym, postanowili odwieźć 75-latkę do Sanoka. Drugi patrol wezwany na miejsce pomógł wnuczce kobiety wymienić koło w samochodzie. Dzięki temu 45-latka mogła bezpiecznie wrócić do Baligrodu, gdzie oczekiwały na nią dzieci.

Wczoraj do Komendanta Powiatowego Policji w Lesku wpłynął e-mail, w którym kobiety podziękowały wspaniałemu zespołowi policjantów za skuteczną interwencję i za to, że służą pomocą, reagują na problemy i skutecznie je rozwiązują.

Zdjęcie poglądowe. Arch. Policji

KPP LeskoZOBACZ RÓWNIEŻ:

SANOCZANIE o nowym zakładzie karnym. SONDA eSanok.pl! (VIDEO)

grafika poglądowa, wizualizacja: Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Rzeszowie


Informacje o aktualnej sytuacji na drogach Sanoka, powiatu sanockiego i całego regionu w grupie POMOC112.

DOŁĄCZ DO GRUPY – KLIKNIJ

02-08-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)