REKLAMA

Policja podsumowała długi weekend. Pijani kierowcy, potrącenie

POWIAT RZESZOWSKI. Mimo, że w tym roku obchody Wszystkich Świętych rozłożyły się na kilka dni, natężenie ruchu w pobliżu cmentarzy było duże. Powodowało to, że rzeszowscy policjanci kilkukrotnie musieli podjąć ręczną regulację ruchem, aby rozładować tworzące się zatory. Niemniej jednak, przebieg tegorocznego święta policjanci oceniają jako spokojny i bezpieczny.

303-250067

W ciągu sześciu dni prowadzonych działań doszło tylko do jednego wypadku.

W poniedziałek, około godziny 13.30 w Sokołowie Małopolskim, 61-letni kierujący nissanem, na oznakowanym przejściu potrącił pieszą. W wyniku zdarzenia ranna została 15-latka. Pokrzywdzona została przewieziona do szpitala. Kierowca był trzeźwy.  

Od piątku do środy doszło również do 63 kolizji. Funkcjonariusze ujawnili 7 nietrzeźwych kierujących.

Rekordzistami w tej niechlubnej statystyce okazali się: 31-letni kierujący audi, mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego i 32-letni kierujący oplem, mieszkaniec Rzeszowa. Pierwszy z nich został zatrzymany do kontroli w sobotę w Woliczce, drugi w niedzielę w Rzeszowie na ul. Matysowskiej. Obaj mieli ponad 2 promile alkoholu w swoich organizmach.

303-250074

303-250066

303-250065

źródło: KMP Rzeszów

04-11-2022

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)