REKLAMA

Policja przekazała tragiczną wiadomość. 11-latek zmarł w szpitalu

PODKARPACIE. Dzisiaj rano policja przekazała tragiczną wiadomość. 11-letni chłopiec potrącony na obwodnicy Jarosławia, mimo wysiłków lekarzy zmarł w szpitalu.

O nieszczęśliwym wypadku pisaliśmy tutaj: PODKARPACIE. Reanimacja 11-latka po wypadku na obwodnicy. LPR Sanok w akcji (VIDEO)

11-letni chłopiec przeszedł przez niezamknięte drzwi w ekranie dźwiękochłonnym i wszedł na jezdnię obwodnicy Jarosławia, wprost przed jadącego w kierunku Przeworska volkswagena transportera. Niestety kierowcy nie udało się uniknąć potrącenia dziecka. Chłopiec z poważnymi obrażeniami został śmigłowcem przetransportowany do szpitala w Rzeszowie. Niestety życia 11-letniego mieszkańca powiatu jarosławskiego nie udało się uratować. Policjanci ustalili, że 39-letni kierowca vw był trzeźwy.

We wtorek na podkarpackich drogach doszło również do innego tragicznego wypadku.

Po godz. 17, dyżurny jarosławskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku w Pruchniku. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że kierowca citroena na zakręcie zjechał na przeciwny pas i zderzył się czołowo z volkswagenem transporterem. Trzy pasażerki citroena w wieku 78, 44 i 9 lat zostały przewiezione do szpitali. Mimo wysiłków lekarzy 78-letnia kobieta zmarła. Kierowcy byli trzeźwi.


zdjęcie poglądowe / archiwum KPP Lubaczów

źródło: Red., KWP Rzeszów

12-08-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)