REKLAMA

POLICJA: Ukradł puszkę WOŚP. Miał więcej na sumieniu (VIDEO)

POLICJA: Ukradł puszkę WOŚP. Miał więcej na sumieniu (VIDEO)

Jak podała w komunikacie prasowym KPP w Garwolinie, policjanci z Wydziału Kryminalnego garwolińskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież sprzętu elektronicznego w jednym z marketów na terenie miasta. Wiadomo także, że 25-latek ukradł puszkę z datkami dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która była wystawiona w innym sklepie.

Kryminalni z Garwolina zatrzymali 25-latka w ubiegły wtorek. Mężczyzna ukradł z jednego z lokalnych marketów czytnik e-book’ów. Straty oszacowano na około 500 złotych. Jak podają policjanci, funkcjonariusze we współpracy z policjantami zespołu ds. wykroczeń powiązali zatrzymanego z inną kradzieżą, do której doszło kilka dni wcześniej. 25-latek wykorzystując moment nieuwagi sprzedawcy w innym sklepie zabrał z lady puszkę z datkami, przeznaczonymi dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pracownicy sklepu, z którego skradziono puszkę podają, iż mogło się w niej znajdować około 200 złotych. Jak podkreśla na swoim portalu Mazowiecka Policja, każda kradzież zasługuje na potępienie, jednak kradzież pieniędzy przeznaczonych na cele charytatywne szczególnie bulwersuje. Mężczyzna trafił do aresztu i przyznał się do zarzucanych mu czynów. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: mazowiecka.policja.gov.pl

23-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)