REKLAMA

Policjant pobiegł w Ultramaratonie Górskim dla Piotrusia (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Policjant z Komendy Powiatowej Policji w Strzyżowie mł.asp. Paweł Molenda pobiegł w Ultramaratonie Górskim „Zimowy Janosik” na dystansie 51 km. To kolejny maraton, który połączył biegową pasję funkcjonariusza z chęcią pomagania.

303-253853

Strzyżowski policjant – mł.asp. Paweł Molenda, biegi trenuje od 10 lat. Lubi łączyć biegową pasję z pomaganiem i chętnie uczestniczy w imprezach sportowych o charakterze charytatywnym. W sobotę pobiegł w Ultramaratonie Górskim „Zimowy Janosik” na dystansie 51 km. Podczas tego biegu zbierano środki na zakup gorsetu korekcyjnego dla Piotrusia Kromki.

303-253855

Paweł stara się rozwijać w biegach na długich dystansach, znajdując czas na wyczerpujące treningi. W poprzednich latach uczestniczył w kilku ogólnopolskich maratonach i półmaratonach m.in. Crakovia Maraton – 42 km 195 m, Pogórze Ultra Trial – 60 km.

Obecnie przygotowuje się do udziału w Cracovia Maraton, UltraMaraton Roztocze – 50 km, PUT Pogórze Ultra Trial – 70 km oraz Orlen Warsaw Maraton.

Zgodnie z zapowiedziami funkcjonariusz wciąż podnosi sobie poprzeczkę i realizuje sportowe przedsięwzięcia.

303-253854

źródło: KPP Strzyżów

24-01-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)