REKLAMA

Policjant zderzył się z 27-latkiem jadącym pod prąd!

SANOK / PODKARPACIE. Do niecodziennej stłuczki doszło dzisiaj rano na skrzyżowaniu ulicy Sienkiewicza z ulicą Słowackiego w Sanoku. Kierujący Oplem, 43-letni policjant, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu poprzez niezastosowanie się do znaku stop i zderzył się z Audi, którego kierujący, 27-letni mieszkaniec powiatu sanockiego… jechał pod prąd.

Do stłuczki na skrzyżowaniu Sienkiewicza ze Słowackiego doszło dzisiaj około godziny 9:00.

Kierujący pojazdem marki Opel, 43-letni mieszkaniec powiatu sanockiego nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nie stosując się do znaku stop i zderzył się z Audi, którego kierujący 27-letni mieszkaniec powiatu sanockiego jechał niezgodnie z obowiązującym kierunkiem ruchu – informuje kom. Monika Hędrzak, Oficer Prasowy KPP Sanok.

Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi i co najważniejsze nie odnieśli obrażeń. Oboje zostali ukarani mandatami.

Jak udało nam się dowiedzieć, 43-letni kierowca Opla jest policjantem (nie z KPP Sanok), był poza służbą, jechał prywatnym samochodem. W związku ze zdarzeniem drogowym z udziałem funkcjonariusza, na miejscu pracował prokurator.

Pilch Sanok

foto: materiały nadesłane

06-11-2020

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)